The Division 2’nin Yeni Fragman Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

The Division 2’nin Yeni Fragman Yayınlandı

0

Geçtiğimiz yıllarda Ubisoft, pek çok yeni marka denemesi yapıp, yeni IP oyunları ard arda piyasaya sürmüştü. 8 Mart 2016’da çıkan Tom Clancy’s The Division da bunlardan biriydi. Nitekim ilk oyun oyuncular tarafından pek sevilmemiş ve hatta oyun downgradeler ile gündeme gelmişti. Serinin devam oyunu olan The Division 2, E3 2018’de bir oynanış fragmanı ile tanıtıldı. Ubisoft, olumsuzlukların sebebiyet verdiği ön yargıyı kırmak için yeni bir oyunla geliyor. Geçtiğimiz günlerde ise The Division 2 hakkında yeni bir multiplayer oynanış fragmanı yayınlandı.

Fragmanda Neler Oluyor?

Yayınlanan fragmanda, oyun modları ve mekanikleri üzerinde durulmuş, aynı zamanda oyundaki Dark Zone ve Dark Zone‘nin farklı bölgeleri kapsadığı;

  • Dark Zone West,
  •  Dark Zone East,
  •  Dark Zone South

gibi bölgeler yayınlanmış.

Skirmish ve Domination adlı 2 modu da bulunan oyunun multiplayer modu eğlenceli görünüyor. Skirmish modunda en çok öldürme sayısı kaydeden takım kazanıyor. Domination modunda ise istenilen bölgeleri, rakiplerden ele geçiren takım kazanıyor.

Takım oyununun büyük ölçüde önem kazandığı oyunda, takımın senkronize olması ölüm-kalım savaşı ve bölge ele geçirme modlarını kazanmayı sağlıyor.

2019 Mart ayında Playstation 4,Xbox One ve PC için çıkış yapacak
Tom Clancy’s The Division 2‘nin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

5 yaşında bilgisayarla tanışmış, teknoloji, oyun ve müziğe yoğun ilgi duyan; her şeyden bir parça kapmış kimse.

Yorum Yap