İlginizi Çekebilir
Tekno Abiler TV Çıktı!
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Tekno Abiler TV Çıktı!

+ - 0

Tekno Abiler TV Çıktı!

Tüm Tekno Abiler takipçilerine duyurulur. Artık bizi internet kanalımızdan da izleyebilirsiniz. Sizlerle daha güzel vakit geçirmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde bir kaç yenilikle daha sizlerin karşısında olacağız. Tekno Abiler Tv’ de çeşitli teknolojiyle alakalı yayınlarımız olacaktır. Canlı yayınlarımızın haricinde sizler için hazırladığımız videolarımız da burada yer alacaktır. Ayrıca kendisine güvenen  ve kanalımızda görev almak isteyen arkadaşlarımız bizimle iletişime geçebilirler.
[divider]Tv Kanalımıza Girebileceğiniz Yerler![/divider] [toggler title=”Menü Çubuğundan! (Bu yazıya tıklayarak görselini görebilirsiniz.” ] Kırmızı Ok ile gösterdiğimiz yere tıklayarak.
Tekno Abiler TV Çıktı![/toggler] [toggler title=”Yan alanımızda bulunan görselimize tıklayarak!  (Bu yazıya tıklayarak görselini görebilirsiniz.)” ] Yan alanımızda duran görselimize tıklayarak. Tekno Abiler TV Çıktı![/toggler] [toggler title=”Bu bağlantı ile (Bağlantı için yazıya tıklayın.)” ]İşte bağlantımız. http://tv.techdergi.net adresinde girebilirsiniz.[/toggler] Adsız

Hepinize İyi Seyirler Diliyoruz. Bizi takip etmeye devam edin!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap