Tekno Abiler Steam Etkinliği
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Tekno Abiler Steam Etkinliği

0

Tekno Abiler olarka takipçilerimize bir güzellik yapalım dedik ve Steam üzerindne oyun dağıtalım dedik. Şuana kadar 4 arkadaşımıza oyunları hediye edilmiştir. Bu 4 arkadaşımızdan kimisine güzel oyunlar çıkmışken kimisine de ufak oyunlar çıkmıştır. Bu sistem tamamen otomatik olarak işlemektedir. Şansınıza DLC bile çıkma ihtimali vardır.
Etkinliğimiz 1-2 gün sonra sona erecektir. Eğer hala etkinliğimiz hakkında bilgin yoksa aşağıyı okuyarak bilgi sahibi olabilirsin.
[divider]Steam Etkinliği Nedir?[/divider] Steam etkinliği Tekno Abiler olarak kullanıcılarımıza oyun hediye etmek amacıyla düzenlediğimiz etkinliktir.
[divider]Etkinliğe nasıl katılırım?[/divider] Etkinliğe katılmanız için herhangi bir özel koşul yoktur, beğen paylaş vs. gibi. Etkinliğe katılmak için sitemizin yan alanında gün içerisinde rastgele değişen steam hediye görselindeki kodu altında bulunan butonu kullanarak ilk olarak bize iletmeniz gerekiyor. Kodu doğru şekilde ilk bize ulaştıran takipçimize sistem otomatik olarak seçtiği oyunu oyuncumuza belirttiği mail üzerinden gönderecektir.
Etkinliğimize 1 kere katılan takipçilerimizin kazandıkdan sonra tekrar katılmamasını rica ediyoruz. Diğer takipçilerimizin de oyun sahibi olabilmeleri adına bu ricamızı lütfen dikkate alın.
[divider]Şu ana kadar yayınlanan kodlarımız[/divider]  
hediye hediye2 hediye3 hediye4

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap