1. Ana Sayfa
  2. Genel

Tekno Abiler 1 Yaşında!


0

yeniyaslogo
Bir yıl önce bugün herkese teknolojiyi anlatabilmek adına işe koyulduk. Bir yıl boyunca siz takipçilerimiz için her zaman en güncel haberleri yayınladık. Birbirinden ilginç site incelemeleriyle sizlere bilgisayar başında güzel vakit geçirebileceğiniz yada birçok işinize yarayacak siteleri inceledik. Haftalık uygulamalar önerdik. Neyi nasıl yapılacağını anlatmaya çalıştık. Bütçenize uygun cep telefonları bulmanız için uğraştırdık. Bir yıl boyunca siz takipçilerimize hizmet vermekten her zaman mutluluk duyduk.  Tekno Abiler olarak daha nice seneler sizlerle birlikte olmayı diliyoruz! 🙂
[divider]Gelmiş Geçmiş Yazarlarımız![/divider] 1 yıl boyunca bizimle birlikte gece gündüz demeden, kendi planlarından ödün vererek haberlerimizi ve diğer içeriklerimizi yazan, şuan aramızda olan, olmayan  tüm yazarlarımıza kocaman teşekkür ediyoruz.
Untitled-3

Bu arada unutmadan!

ÇEKİLİŞE GİT! Çekilişimize katılım sayısı düşük olduğundan 1 hafta daha uzatılarak 19 Ocak 2016 Tarihine çekilmiştir! Duyanlar duymayanlara duydutturursa seviniriz. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz. Hepinizi çok seviyoruz Teknolojiyle Kalın!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap