TEB’den Katılımcıyı Ödüle Doyuracak Yarışma
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

TEB’den Katılımcıyı Ödüle Doyuracak Yarışma

+ - 0

TEB Finans Dünyasının Geleceğine Yön Verecek, Katılanların Ödüle Doyacağı “Akıl Fikir Yarışması” düzenliyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından 2006 yılından bu yana finans sektörüne yenilikçi ve yaratıcı ürünler kazandırmak, müşteri deneyimini iyileştirmek ve inovasyon kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla ‘İcat Çıkar’ sloganıyla düzenlenen TEB Akıl Fikir Yarışması, inovatif fikirler için büyük bir fırsat sunmaya devam ediyor.

TEB Akıl Fikir yarışmasına kimler katılabilecek.

  • Üniversite Öğrencisi – Yeni Mezun
  • Müşteri
  • Teknolojik girişimci

olmak üzere üç ayrı kategoride düzenlenecek.

TEB'den Katılımcıyı Ödüle Doyuracak Yarışma

‘Üniversite Öğrencisi-Yeni Mezun’ ve ‘Müşteri’ kategorilerinde bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi, yaratıcı fikir ve projeler; ‘Teknolojik Girişimci’ kategorisinde ise sektör bağımsız teknoloji tabanlı projeleri olan tüm girişimciler 15 Ocak 2020 tarihine kadar www.icatcikar.com üzerinden başvuru yapabilecek.

Yarışmada fikirler kadar ödüller de heyecanlandıracak.

İcat Çıkaran “Fikirlerin” Alacağı Ödüller

Jürinin farklı sektörlerin önde gelen isimlerinden oluştuğu yarışmada, katılımcıları finansal ödüllerin yanı sıra TEB’de kariyer fırsatları, Roland-Garros Seyahati ve TEB Girişim Evi’ne katılım önceliği bekliyor. Ayrıca en inovatif üç proje sahibi Bahçeşehir Üniversitesi tarafından MBA bursu ile ödüllendiriliyor.

‘Üniversite Öğrencisi -Yeni Mezun’ Kategorisi’nin birincisi 25 bin TL, ikincisi 15 bin TL, üçüncüsü ise 10 bin TL ödül kazanıyor.

‘Müşteri’ kategorisinde birinci olan yarışmacı 25 bin TL ödülün yanı sıra Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland-Garros’a katılma hakkı kazanıyor. İkinci olan TEB müşterisi 15 bin TL, üçüncü ise 10 bin TL’lik ödülün sahibi oluyor.

‘Teknolojik Girişimci’ kategorisinin birincisi 25 bin TL, ikincisi 15 bin TL, üçüncüsü ise 10 bin TL ödül kazanıyor. Ayrıca bu kategoride finale kalan yarışmacılar TEB Girişim Evi’ne öncelikli katılım hakkı elde ediyor.

TEB'den Katılımcıyı Ödüle Doyuracak Yarışma

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap