Philips ‘den Fidelio X3 Kulaklıklar
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Philips ‘den Fidelio X3 Kulaklıklar

+ - 0

Müzik severler için özel olarak üretilen Philips Fidelio X3 kulaklıklar; olağanüstü performans, stil ve konforu bir arada sunuyor.

Fidelio X3; pürüzsüz ses kalitesi, lüks tasarımı ve kullanım kolaylığıyla öne çıkarılan ve Fidelio serisinin amiral gemisi olarak piyasaya sürülen en son modeli.

Çok katmanlı polimer sürücüler ve güçlü neodimyum motor sistemi, Philips Fidelio’nun üstün kaliteli geleneksel bas imzasını tamamlayan uzun doğal yüksek frekans ve hassas mekansal reprodüksiyonuna ayak uyduruyor.

Philips 'den Fidelio X3 Kulaklıklar

Titreşimleri azaltma hedefiyle tasarlanan yeni iç sırt yapısına sahip çift katmanlı Fidelio X3 hoparlör plakaları, etkileyici bir müzik deneyimi için kulağın doğal şekline uyumlu bir şekilde 15 derecelik açıyla oluşturuldu. Philips Sound ayrıca ürünün kalitesiyle eşdeğerdeki lüks görünüm, Avrupalı partnerle gerçekleştirilen işbirlikleri sonucunda seçilen malzemelerle ortaya çıktı.

Philips 'den Fidelio X3 Kulaklıklar

Hafif ama güçlü koyu saten çerçeve ve siyah Muirhead deriyle kaplı Fidelio X3, en uzun dinleme süresinde bile kalın keçe kafa bandı ve kadife bellek köpüklü kulak pedleriyle eşsiz bir müzik ziyafeti sunuyor.

Fidelio X3’ler 5hz ila 40Khz arasındaki bant genişliğiyle HRA akredite edilimiş yüksek performans seviyelerine ulaşabiliyor. MMCX konektörlerine de sahip olan ürün, ses cihazlarıyla eşsiz bir uyum yakalıyor.

Fidelio X3 sağ ve sol kanallardaki karışıklığı önlemek üzere stereoyu maksimum düzeye taşıyarak ayrı zeminlerde de kullanım özelliğine sahip. Çift bükümlü ve uyumlu bir kablonun da dahil olduğu yüksek çözünürlüklü ses cihazlarına kusursuz bağlantı sağlayan 2,5mm TRRS konektörü eşsiz bir ses deneyimi sunuyor.

Kusursuz bir müzik ziyafeti için tasarlanan Fidelio X3; performans, konfor ve stilin birleşimidir.

TP Vision Nedir

Görsel-işitsel dijital eğlence dünyasında önemli bir tüketici elektronik ürünleri şirketi olan TP Vision, Philips markalı televizyonların (Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Güney Amerika, Hindistan ve Asya-Pasifik bölgesinde seçili ülkeler) ve ses ürünlerinin (dünya genelinde) geliştirilmesine, üretilmesine ve pazarlanmasına odaklanıyor. TP Vision; tasarım uzmanlığını ve yenilikçi Philips TV mirasını, TPV teknolojisinin operasyonel kusursuzluğu, esnekliği ve hızıyla birleştirerek gerçekleştiriyor.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz

Haberlerimizi ve diğer tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden okuyabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Teknoloji ve spor meraklısı bir türk genci..

Yorum Yap