Netflixten büyük hamle!
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Netflixten büyük hamle!

0

Netflix, şifresini çevresinde ki insanlarla paylaşan kullancılar için harakete geçti. Bu kullanıcılar için bir önlem alınacağını duyurdu.Netflix “tüketicileri rahatsız etmeden bir önlem alacağız” diyerek bir açıklamada bulundu.

Kullanıcılar tek bir oturum açarak birkaç görüntüleme profili ayarlayıp hesaplarını bir dereceye kadar paylaşabiliyorlar ama parola paylaşımı bu yardımseverliği başka bir seviyeye taşıyor.

Netflix Ürün Yöneticisi Peters, “kullanıcı tabanının belirli bir bölümünü kaybetmeden” şirketin şifre paylaşımına nasıl bir önlem alacağına dair bir soruya şirketin hemen duyuracağı “büyük planları” olmadığını söyleyerek cevap verdi.

“Bunu gözlemlemeye devam ediyoruz yani duruma bakıyoruz. Tüketici dostu yöntemleri denerken, sınırları ne kadar zorlayabileceğimize de bir bakacağız.” Diyerek Netflix kullanıcılarının içini azda olsa rahatlattı.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Merhaba Ben Tolgahan, 20 Yaşında Yönetim Bilişim Sistemleri(MIS) öğrencisiyim. Sanat,Spor ve Teknoloji alanları oldukça ilgimi çekmekte. Önce ki iş tecrübelerimde organizasyon firmalarında çalışma fırsatı bularak çeşitli defileler ve sergilerde yer alma fırsatı buldum. Artık Tech Dergisi ile sizde bu fırsatı bulacaksınız.

Yorum Yap