LC Waikiki’den Fikir Geliştirme Yarışması: E-Ticaret Ideathon İçin başvurular başladı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

LC Waikiki’den Fikir Geliştirme Yarışması: E-Ticaret Ideathon İçin başvurular başladı

E-Ticaret Ideathon başvuruları başladı. Türkiye’nin global moda perakende markası LC Waikiki’nin, “E-Ticaret’in Geleceği” temasıyla düzenlediği online yarışmada yenilikçi fikirler yarışacak.

LC Waikiki, gençlerin gelişimini desteklemek ve e-ticaret’in geleceğine yönelik fikir üretmelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği Ideathon yarışmasını başlatıyor. İlk defa düzenlenecek olan LC Waikiki E-Ticaret Ideathon, katılımcıların iş geliştirme ve tasarım odaklı düşünme metotlarını kullanarak fikir geliştirmesine imkân sağlıyor. 

Tüm aşamaları online olarak gerçekleşecek yarışmaya, en az 2, en fazla 5 kişiden oluşan takımlar katılabiliyor. Yarışmaya başvuran takımlar, geleceğin e-ticaret uygulamaları çerçevesinde lcwaikiki.com için fikir geliştirecek. Yapılan ön görüşmeler sonrası fikirler, jüri tarafından değerlendirilerek kazanan 3 takım açıklanacak.

Başvuru ve katılımın ücretsiz olduğu LC Waikiki E-Ticaret Ideathon’da birinci takım 25 bin TL, ikinci takım 15 bin TL, üçüncü olan takım ise 10 bin TL ödülün sahibi olacak. 18-25 yaş arası herkesin katılabildiği LC Waikiki E-Ticaret Ideathon’un başvuruları http://ideathon.lcwaikiki.com adresi üzerinden yapılıyor. Başvurular 31 Ekim’e kadar devam ediyor.

Yazar Hakkında

Yorum Yap