İlginizi Çekebilir
Facebook Bluetooth Beacon
  1. Ana Sayfa
  2. Ekstra Parçalar

Facebook Bluetooth Beacon

+ - 0

Facebook, popüler sayfa sahiplerine sayfalarını tanıtmak için, yeni bir projeye ortaya çıktı.
facebook-placetips-beacon-bluetooth-by-Ubiq-1024x682
“Facebook Bluetooth Beacon” isminde yeni bir cihaz çıkartan Facebook bu cihaz ile popüler sayfa sahiplerinin firmalarına gelen kullanıcılara tek yönlü bir bluetooth sinyali gönderiyor. Bu sayede ise mekanları ziyaret eden kullanıcılar, Facebook üzerinden daha isabetli şekilde buraya ait bilgiler edinebiliyor.  Bluetooth teknolojisiyle çalışan cihaz, kullanıcıların yada telefonlarının hakkında hiçbir bilgi toplamıyor. Bu cihaz Ocak ayında NewYork’ da çeşitli mağaza ve restoranlar da kullanıma başlanılacak.
Facebook-Beacon
Popüler bir Facebook sayfasına sahip olan kişiler, haber kaynaklarında “Facebook Bluetooth Beacon” cihazını almalarına dair uyarı görecek.
Facebook Bluetooth Beacon u kısaca özetlemek gerekirse, bu cihazı kullanan mekana gelen kişilerden, Sayfayı beğenmelerini ve yer bildirimi yapmalarını isteyecek, daha önce burayı ziyaret etmiş arkadaşlarının önerilerini görebilecek ve sayfa akışını kolaylıkla görebilecek. Bu cihaz çok yakında, koşulları sağlayan ve isteyen firmalara dağıtılmaya başlanacak. Kısa süre içerisin de ülkemize de gelmesini temenni ediyoruz.
https://vimeo.com/118099966
Daha fazla bilgiyi aşağıdaki butona tıklayarak Facebook’ un kendi sayfasından daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
Facebook

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap