MSI X99S SLI Krait Edition Duyuruldu
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım

MSI X99S SLI Krait Edition Duyuruldu

+ - 0

Msi, yeni anakartı X99S SLI Krait Edition‘u resmen duyurdu.MSI-X99S-SLI-Krait-Edition-Motherboard1

Benim için şimdiye kadar gördüğüm en iyi anakartlardan biri olan “X99S SLI Krait Edition” en hızlı sata portunu, 4 ram soketini, 4 ekran kartı desteğini ve NVidia SLI ve AMD CrossFire ile çoklu ekran özelliklerini bizlere sunuyor. Anakart adeta overclock uzmanları için üretilmiş gibi. Üzerindeki her donanımı ayrı ayrı modifiye edip kullanabilirsiniz. Sadece bunlar da değil dünyanın en kaliteli ses kartını üzerine yükleyerek bizi oyun dünyasının içine teleport ediyor. Şimdi biraz X99S SLI Krait Edition’ un üzerindekilere gelelim:msi-sli-krait-2-640x462 (1)
8 adet 3333 MHz DDR4 ram soketi (overclock uyumlu)
1 adet Overclock konsolu
1 adet gelişmiş çoklu bios switch
4 adet ekran kartı soketi
1 adet Audio Boost ses kartı
1 adet cmos temizleyici buton
8 adet usb 3.0 soketi
10 adet sata portu
5.1  destekli ses çıkışı
Aslında baktığımızda anakartın güç tüketimi beklentimizin çok çok altında.ECO Power güç tüketimini %29’a kadar düşürürken GuardPro devre koruması, elektrostatik deşarj (ESD) koruması ve elektromanyetik girişim (EMI) koruması gibi geliştirmeler sayesinde tümleşik bileşenler sinyal girişimlerine yüzey hasarlarına karşı güvence altına alınıyor.
Anakartın çok sade bir görüntüsü ve renkleri var. Renkli bir kasa toplamak isteyenlere göre olduğunu pek söyleyemeyiz ama dünyanın en güzlü bilgisayarını toplamak için ideal olduğu kesin.
Anakartın fiyatının ne olacağı hala belli değil ama neler başaracağını kestirebiliyoruz gibi.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap