Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Donanım

Logitech G League of Legends Koleksiyonunu Tanıttı

league-of-legends-koleksiyon

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının dünyadaki lider markası Logitech G, oyun tutkunlarının heyecanla takip ettiği League of Legends’ın yaratıcısı Riot Games işbirliğiyle Logitech G League of Legends Koleksiyonunu tanıttı. Oyunculara, Logitech G’den bekledikleri yüksek performansı fazlasıyla sunan yeni işbirliği kapsamındaki koleksiyonda, League of Legends tescilli Hextech görünümüyle tasarlanan Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı, G PRO Wireless Mouse, Logitech G PRO Mekanik Oyun Klavyesi ve Logitech G840 XL Oyun Mousepad’i yer alıyor.

Benzersiz Bir Koleksiyon

Logitech G CMO’su Peter Kingsley, “League of Legends gibi bir oyunu sevdiğinizde, sanki gerçek dünyanızmış gibi kendinizi oyuna kaptırırsınız. Profesyonel seviye ürünlerimizin ve teknolojilerimizin yer aldığı bu koleksiyonu, League of Legends ekibiyle birlikte, League of Legends’in ikonik Hextech tasarımlarıyla birleştirme fikrine dayanarak oluşturduk. Özel LOL renkleriyle kaplanmış kulaklık, klavye, mouse ve mousepad, üst seviye oyun deneyimi için tasarlanmış benzersiz bir koleksiyon oluşturuyor.” dedi.

Riot Games Tüketici Ürünleri Başkanı Ashley Maidy, “Logitech G ile işbirliğimizi sürdürmekten heyecan duyuyoruz. Oyuncu deneyimini geliştirme ve League of Legends koleksiyonunu hayata geçirme konusunda harika bir çalışma oldu. Profesyonellere yönelik bu yeni koleksiyon, League of Legends Hextech teknolojimizi şık performans odaklı ürünlere dönüştürerek her oyuncunun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.” dedi. 

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

Blue VO!CE teknolojisiyle çok güçlü: Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı 

Logitech G PRO X Oyun Kulaklığı League of Legends versiyonu, League hayranlarına ilham vermek için geliştirildi ve turnuva düzeyinde rekabete uygun tasarlandı. Espor profesyonelleriyle birlikte tasarlanan ve PRO X teknolojisine dayanan kulaklık, olağanüstü konfor ve dayanıklılık için birinci sınıf bir yapıya, üstün ses iletişimi için Blue VO!CE teknolojisine ve maksimum netlik için 7.1 surround ses sistemine sahip. Bu sayede oyunculara ses açısından eşsiz bir deneyim sunuyor.

Standart mekanik klavyelere göre %25 daha hızlı: G PRO Klavye

Logitech G PRO Mekanik Oyun Klavyesi League of Legends versiyonu, düşük DPI mouse kullanımı için masa üzerinde alan yaratan, Tenkeyless bir tasarıma sahiptir. Dayanıklı GX Brown dokunsal anahtarlarıyla, yüksek ses çıkarmadan veya dikkat dağıtmadan, fark edilebilir bir geri bildirim sağlar. Bu klavyede programlanabilir LIGHTSYNC RGB ve yerleşik belleği bulunuyor. Böylece oyuncuların turnuvalar için aydınlatma düzenini özelleştirmesine ve saklamasına olanak tanıyor.

league-of-legends

Profesyonellerin vazgeçilmezi: Logitech G Pro Wireless Mouse

Logitech G ürün yelpazesine PRO Wireless Mouse League of Legends sürümünü de ekledi. Bu kablosuz mouse LIGHTSPEED teknolojisine, piksel-hassas hedefleme için bir HERO 25K sensörüne ve 50 mm tıklama dayanıklılığına sahip. Ayrıca dört çıkarılabilir yan tuş da dâhil olmak üzere 4/8 özelleştirilebilir tuşlara sahip olan G PRO kablosuz mouse, oyunculara profesyonel düzeyde kontrol ve hassasiyet sunuyor.

Oyun deneyimine yeni bir boyut kazandıran: Logitech G G840 XL Oyun Mouse Pad

Logitech G G840 XL Oyun Mouse Pad, adeta oyundaki Sihirdar Vadisini masanıza getirir ve koleksiyonu birbirine bağlar. 900 mm x 400 mm ebatlarındaki ekstra geniş yapısı maksimum oyun konfigürasyonu seçeneği sunarken sabit 3 mm yükseklik sağlar.

1 Kasım’dan itibaren satışa çıkacak olan koleksiyonla ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer İçerikler

Genel

League of Legends’ı temel alan Legends Of Runeterra kart oyunu, Yükselen Dalgalar genişleme paketiyle çıkıyor. Paket oyuna 120 yeni kart ve 11 yeni şampiyon...

Reklam

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.